Život

Zkusila jsem takový nový (pro mě nový) styl psaní příběhu. Doufám,  že to pochopíte.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Život

Z deníku Willa Lawrence

 

Pondělí

Ráno. Budík. Řinčí. Řinčí. Řinčí. Zatraceně. Ignorace. Ticho. Znovu. Budík.

Ok. Kapitulace.

Hygiena. Snídaně. Čau. Sprint. Škola. Zvoní. Začátek.

Bláboly. Žvásty. Mučení. Vypínám. Neposlouchám.

Oběd.

Žvásty. Žvásty. Spím.

Zvoní! Hurá.

Sprint. Domov.

Úkoly. Nepočítaně. Mučení. Hotovo!

Internet. Facebook. Ona! Chat. Hodina. Dvě.

Sluchátka. Hudba.

Usínám.

 

Úterý

Budík. Už? Kapitulace. Okamžitě.

Krok. Krok. Nevidím. Motám se. Záchod? Koupelna? Pozdrav.

Chůze. Čas? Běh. Spěch. Nervy.

Škola. Písemka. První. Druhá. Bláboly. Hlouposti. Fyzika? Ou.

Oběd. Špagety. Mňam?

Vzdám se. Spím.

Zvoní. Konec.

Fotbal. Výkřiky. Výkop. Gól! Chvála.

Úkoly. Grr. Učení. Učení. Padám. Chrr.

Sms. Ona! Odepisuji. Píše. Nadšení. Omámení. Odepisuji. Kredit? Pch.

Večer. Tma. Spát? Nééé.

Spím.

 

Středa

Bolest. Nevolnost. Zvracení. Postel. Celý den. Odpočívám.

Počítač. Chat. Ona. Láska.

Nuda. Minecraft.

Ona. Zase. Youtube. Písničky. Hudba.

Postel. Pád. Spím.

 

Čtvrtek

Ráno. Budík. Jednou. Dvakrát. Třikrát. Sakra. Rána. Ticho. Ok.

Křik. Máma. Vstávám.

Snídaně. WC. Kartáček. Hřeben. Sbohem.

Autobus. Bohudík.

Škola. OMG. Nuda. Nuda. NUDA. Výpadek.

Oběd.

Chemie. Pomoc.

Tělocvik. Jupí! Konečně.

Úkoly. Dopisování. Písničky.

Tenis. Uvolnění. Relaxace.

Facebook. Ona. Ona. Ona. Chat.

Noc.

 

Pátek

Budík. Brzo. Příliš.

Hygiena. Snídaně? Nestíhám. Doučování!

Ženu. Spěchám. Sprintuji. Škola. Uf.

Doučování. Usínám.

Škola. Kraviny. Blbosti. Bláboly. Výmysly. Nevnímám.

Konec. Víkend!

Úkoly? Zítra. Pozítří.

Sms. Ona. Rande? Ano!

 

Večer. Park. Jdu. Rozhlížím se. Dýchám. Našlapuji. Stromy. Keře. Lavičky.

ONA!

On.

Spolu!

Polibek. Jeden. Dva. Tři. Nepočítaně. Objetí. Spolu. On. Ona.

Zírám. Žárlím. Bolí. Bolí. Slzy. Brečím.

Utíkám. Klopýtám. Pláču. Zrazen.

Skála. Propast. Nezastavuji. Nemyslím. Dál. Dál. Osamělý.

Skočím. Dolů. Prázdnota. Temnota. Chřtán. Smrt.

Výkřik.

Ticho.

Konec.

 

Diskusní téma: Život

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertBig 02.06.2018
The prostate related is a vital portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate can be found just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for that patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 years old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all varieties of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be a result of trauma towards the urinary tract or by infections received from other regions in the body. A patient may feel testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect accompanied by making use antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some with the actions you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for our health and wellbeing and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations weekly will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming greater than four meals of beef every week will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to take to make certain a normal prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you should select prostate examination at least annually.

:O

warca 03.09.2014
Hustý !!! Jsem asi zabedněná, ale konec jsem nepochopila .... :P :D

Spřátelení

Eliza 17.05.2014
Ahoj, psala jsi mi o spřátelení na blog, moc se omlouvám, že odepisuji až teď, ale samozřejmě tě beru, tvůj blog se mi líbí :)
A k článku, tenhle typ příběhů vidím poprvé, se přiznám, ale líbí se mi. Je tu ponecháno spoustu prostoru pro fantazii a přesto je pevně určena linie příběhu. Je to zajímavé a mě se to líbí :) Doufám, že napíšeš víc takových, je to originální :)

Spřátelení

Kate 16.05.2014
Ahoj. :) Promiň, ale já mám teď momentálně strašně moc spřátelených blogů, a vůbec nestíhám, takže se moc omlouvám, ale nespřátelím... :/

Spřátelení

Clara Black 16.05.2014
Ahoj! Psala jsi mi na blog ohledně spřátelení, což mě sem přivedlo. Moc ráda bych spřátelila, ALE mám teď zrovna období, kdy sice na spřátelené blogy chodím, ale velice málokdy zanechávám komentář. Netuším, jak moc jsi probírala můj blog, ale mám totiž celkem těžké období a celkově trošku složitější život, takže pokud by ti nevadilo, že teď nekomentuji, tak moc ráda spřátelím :) Takže tě poprosím, aby sis to rozmyslela a pak mi napsala, jestli o to spřátelení stojíš - i když teď momentálně nekomentuji (ale je to jen dočasné) - a napsala mi na blog, jak jsi se rozhodla.
Jinak, hodně mě překvapilo, že se mi přihlásil někdo, jako ty o spřátelení - žádný z mých spřátelených blogů nesídlí na webnodu, ale musím uznat že tu tu máš parádně zařízené. Krásné blogové hnízdečko :)

Přidat nový příspěvek