Nový blog. Zkrat nebo ne?

Jen takový kratší článek, který má za cíl uvést věci na pravou míru.
 
Někteří asi už i zaregistrovali, že jsem si založila nový blog na blogeru. Ti, kteří ne, tak doufám, že se to brzy změní. 
Asi ten přesun víc než organizovanou, předem plánovanou a jasnou věc připomíná náhlý zkrat v mé hlavě zapříčiněný snad nadměrným množstvím učení. Nepochybuji, že přesně takhle se vám to jeví, ale pravda je trochu jiná.
 
O tom, že blog přesunu, jsem uvažovala již dost dlouhou dobu, abych se k tomu konečně dokopala. Částečně za to nese vinu jedna osůbka na fb, částečně taky červená čísla oznamující, že téměř přesahuji povolený limit MB za měsíc, která na mě vyskočila vždycky po přihlášení na webnode.cz. Pokaždé mi bylo pohotovně nabídnuto připlatit si za prémiový limit, ale to opravdu nepřipadalo v úvahu. A za třetí, po tom mít blog s blogspot.cz za názvem, to se mi líbilo už nějakou domu. Je to jen můj názor, ale myslím si, že blogy od blogeru jsou jaksi více ceněné, než nějaký webnode.cz, i když ten je taky moc fajn, ač spíš jen pro začátečníky.
 
Ale i tak uznávám, že to možná bylo moc náhlé. Pár zmínek o stěhování by se sice na tomhle blogu našlo, ale to byste museli hledat pozorně. Prostě bych vás chtěla jen informovat, že se o zkrat nejedná, oficiálně jsem se přesunula na novou adresu (čtěte ale dále!):
 

www.walletofinfinity.blogspot.cz

Jo, nový blog je fajn, ale není to jen tak. Musím se rozhodnout, co přemístím ze starého, co naopak nechám ležet tady jen jako vzpomínku na minulé časy. Nehodlám totiž tenhle blog mazat, i nadále vás tu bude strašit (či snad těšit?). Avšak nechci na bloggeru začínat úplně od nuly, proto plánuji přemístit recenze (knižní i filmové) a pak nějaké použitelné jednorázkovky. A teď dochází i na vás. Mám totiž otázku:
 

Co byste chtěli odsud přesunout na Wallet of infinity a co naopak tady (raději) nechat?

Jinak Affs, spřátelené blogy a tohle všechno i nadále platí, nikoho nemažu, všechny přesouvám. Tedy přesunu je, až zjistím, jak se vytváří takové to menu, kde jsou různé rubriky... Nevíte někdo náhodou?
Jinak už mě asi nic jiného nenapadá, vyčerpala jsem všechno, co jsem chtěla říct. Doufám, že se nový blog rozjede, blogování je teď pro mě náročnější, protože jsem v podstatě skoro jako nováček. Na bloggeru určitě. Moc díky za veškerou vaši podporu. A kdyby to byl někdo bloggeru znalý a chtěl mi věnovat trošku svého času na mé otázky, jak udělat to a tamto, budu moc ráda, když se ozve.

Diskusní téma: Nový blog. Zkrat nebo ne?

Uf, zmena...

Casion 01.02.2016
Chvíľu mi bude trvať, kým si zvyknem na nový blog a novú doménu :-) Každopádne je to tvoje rozhodnutie a ja ho rešpektujem. Určite presuň recenzie aj príbehy i všetko čo ešte uznáš za vhodné. A SB samozrejme rada ostanem aj naďalej :-)

Casion
my-fantasydream.blog.cz

:)

Káťa 20.01.2015
No, mě jde hlavně orecenze. :D

Re: :)

Eliz 20.01.2015
Dobrá :)

Komentář

Zoey 17.01.2015
Taky mám podobné dilema už hodně dlouhou dobu :D Ale zatím se asi stěhovat nebudu, protože mi došlo jak by to bylo šílené...
Ale pokud už jsi se rozhodla, doporučovala bych vybrat tvé nejpovedenější recenze /knižní i filmové/ třeba Hobita. Potom taky určitě přesunout třeba tvé projekty! Tagy, výzvy, návštěva knihovny, měsíční nej atpd.
A potom taky, to co přirostlo k srdci nejvíce tobě :)) Těším se na nový blog a držím palce!

Re: Komentář

Eliz 17.01.2015
Je to šílené, to si uvědomuji až teď, ale prozatím svého kroku nelituji (ta červená čísla na webnode.cz mě děsila, tak si na měsíc vystačím a kdyby chtěla ještě zvýšit aktivitu, tak by to už nešlo), s bloggerem se pomalu seznamuji a zatím to celkem jde.
Díky za tipy, prozkoumám to :)
Moc děkuju :)

Přidat nový příspěvek