1. narozeniny blogu

 

Saluton!

Je to skoro neuvěřitelné, ale tenhle můj blog slaví 1. narozeniny právě dnes 5.7. Nedávno jsem si říkala, že někdy v létě jsem blog založila a tak jsem se dala do zjišťování, když přesně to bylo. A hle, koukám, že to bylo 5.7. 2013. 

Jsem na sebe opravdu hrdá, že můj blog je na světě už celých 365 dní, kdy se ho pokouším zpravovat. Je to asi můj první blog, který jsem kdy založila. Po něm jsem zkoušela chvíli i blogování na blog.cz, ale tam to nějak nešlo. Kolikrát jsem myslela, že tenhle blog prostě zruším, ale teď jsem opravdu ráda, že jsem to nikdy neudělala a nyní můžu oslavovat jeho 1. narozeniny. 

Chtěla bych taky moc poděkovat těm, kteří zavítali na můj blog, něco si přečetli a třeba zanechali i komentář. Jak už jsem snad tisickrát zmiňovala, za každý komentář jsem moc vděčná, protože mě pomůže v dalším psaní a blogování. A ještě víc chci poděkovat těm, které jsem neodradila a oni se sem stále vrací ;)

Obávám se však, že asi žádná pořádná oslava nebude... :D Ale můžete oslavovat pro sebe potichu.

Závěrem tohoto článku doufám, že mi blog ještě nějaký ten rok vydrží a stejně tak vaše přízeň. Díky!

Eliz

 

 

Diskusní téma: 1. narozeniny blogu

Nemesis "Neminka" Moriko 13.07.2014
No, tak se spožděním všechno nejlepší! :)
Můj blog bude mít rok až 28.7. :D

:)

warca 06.07.2014
Tak M. :) přeju tvému blogu hodně úspěchu, návštěvnosti a krásy. Tobě přeju, abys to se svým blogem vydržela táhnout dál a aby jsi byla pro svůj blog stále stejně nadšená! Tak všechno nejlepší k vašemu prvnímu výročí :)

Všechno nejlepší! ;)

Lissa 06.07.2014
Opožděně přeji blogu všechno nejlepší! =D
A hodně návštěvníků a komentářů!

Re: Všechno nejlepší! ;)

Eliz 06.07.2014
Ó, děkuji :D

Přidat nový příspěvek